Postup práce v Unicomu

Náš postup práce zaručuje, že klienti pokaždé obdrží nejlepší výsledek, přičemž prolíná všechny úrovně našeho vzájemného vztahu.

Každému klientovi je přímo přidělen jeden z našich manažerů a každá zakázka, která do Unicomu dorazí, okamžitě získá svého projektového manažera, jenž na ni dohlíží od začátku až do konce a dbá na dodržování postupů a termínů.

Projektový manažer osobně pro každý projekt zvolí nejlepší pracovní tým z elitních pracovníků, kteří mají všechny potřebné schopnosti a jedinečné zkušenosti, a poté zahájí vlastní pracovní proces.

Pro každý typ projektu jsme vyvinuli speciální procesy. Jsou připraveny na míru tak, aby eliminovaly omyly a zbytečnou práci. Zákazníkům tak poskytujeme bezchybná řešení a maximální návratnost investic, čímž se odlišujeme od jiných jazykových specialistů.

Neváhejte a požádejte ihned o další informace
Přepisoklad - komplexní řešení vašich jazykových potřeb

Proč pracovat pro Unicom

Velmi si vážíme kvalifikovaných a pracovitých lidí. Máte-li pocit, že jste schopni dostát našim požadavkům, ozvěte se nám. Životopis a motivační dopis zašlete e-mailem na adresu work@unicom-prague.cz

více

Angažujeme se

Jsme patřičně hrdí na svou profesionalitu a věcný přístup, ale snažíme se je doplnit soucitným přístupem k humanitárním a ekologickým problémům a zvířatům.

více